Nasz rozwój kierunkujemy na produkcję podzespołów dźwigowych, aby zapewnić Państwu solidnego dostawcę dźwigów na terenie Polski i Europy Środkowo Wschodniej.

Od 2017 jesteśmy producentem sterowań do dźwigów osobowych a w kolejnych latach (1-2) planujemy rozpocząć produkcję elementów stalowych do dźwigów osobowych (wsporniki, posadowienia, ramy kabinowe i przeciwwagowe, kabiny, elementy podszybia), szybów samonośnych oraz dźwigów towarowych wraz z konstrukcjami samonośnymi w pierwszej kolejności korzystając z miejscowych parków maszyn a następnie w ramach produkcji własnej . W tym celu zakupiliśmy grunty o powierzchni 0,44 ha, na których powstanie zakład usługowy i magazynowy a następnie produkcyjny.

W ciągu pięciu lat chcemy opracować w pełni polski sterownik dźwigów osobowych z systemem nadzoru pracy dźwigu, minimalizacją szumu w trakcie pracy i odzyskiem energii. Jest to poważne wyzwanie zarówno w zakresie objętościowym jak i czasowym.

W wieloletniej (10 lat) perspektywie planujemy zaprojektować i wyprodukować platformę pionową do transportu osób niepełnosprawnych w systemie: postaw, przykręć, podłącz, użytkuj.

W naszą wizję prowadzenia firmy wpisuje się budowanie długoterminowej współpracy z dostawcami o stabilnych łańcuchach dostaw, którzy oferują produkty o wysokiej niezawodności. Od początku współpracujemy z firmami Wittur (elementy bezpieczeństwa, wciągarki, drzwi) i Arkel (komponenty do sterowań) , którzy są liderami europejskiego i polskiego rynku dźwigowego. Dzięki takiemu podejściu, do momentu uzyskania pełnej samodzielności, będą mieli Państwo zapewnione podzespoły wysokiej jakości, szybki dostęp do części zamiennych w dobrej cenie oraz współpracę z wykwalifikowaną kadrą, która od podszewki zna oferowany produkt.